Про нас

Туристична компанія «Курортополіс» з юридичною назвою ТзОВ "Медіалком" зареєстрована у 2003 році у м. Трускавець, який здавна і заслужено вважається центром бальнеологічного лікування в Україні. За настільки тривалий проміжок часу ми отримали колосальний досвід у сфері надання туристичних послуг, що пов'язані з медичним туризмом, і суттєво розширили наші можливості. Підбираючи для себе житло у Трускавці, не потрібно тратити багато дорогоцінного часу, адже усі питання можна довірити професіоналам.

Ми особисто побували в усіх готелях та санаторіях, що пропонуються на нашому сайті, і знаємо переваги та особливості кожного з них. Це дає можливість підібрати індивідуальну пропозицію для кожного клієнта, враховуючи його побажанні, вимоги та фінансові можливості. Ми не лише підберемо санаторій, а і сприятимемо тому, щоб прибуття на курорт та весь проведений тут час був максимально комфортним для Вас. Агенція займається виключно внутрішнім медичним туризмом, адже люди приїжджають сюди, в першу чергу, щоб покращити стан власного здоров’я.

Статутний капітал ТзОВ "Медіалком" становить 10 млн. грн. Ми є платниками податку на прибуток загальних умовах та платником ПДВ. Гарантуємо якісне та професійне обслуговування кожному клієнтові.

about-img