ПОСЛУГИ

01
 

Консультація для туристів

Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враховуючи побажання та виставлені вимоги, підберемо одразу декілька пропозицій, серед котрих клієнту не важко буде вибрати максимально підходящу. Співпрацюємо з санаторіями та готелями різного класу та скерування, завдяки чому вдається підбирати пропозиції з різної цінової категорії.

02
 

Бронювання путівок та номерів

Звернувшись в туристичне агентство «Курортополіс», Ви зекономите свій дорогоцінний час. Адже усю роботу по пошуку та бронюванню виконає наш кваліфікований менеджер. При цьому ми завжди на зв’язку, дамо відповідь на всі запитання, які виникатимуть у процесі співпраці.

03
 

Якісний та безпечний трансфер

Наше завдання – не лише підібрати для Вас путівку, а й зробити час, проведений на курорті, максимально комфортним. Тому надаємо зручний трансфер з вокзалу, аеропорту до місця проживання. Вам не потрібно викликати таксі чи користуватись громадським транспортом. Ми доставимо Вас у вибраний санаторій чи готель швидко та комфортно.

04
 

Гарантія

Компанія «Курортополіс» - це більше ніж 15 років досвіду роботи у туристичній сфері. Саме завдяки цьому ми можемо гарантувати якісне надання послуг. Клієнти не лише з України, а й з закордону користуються нашими послугами, залишають лише позитивні відгуки та рекомендують нас друзям. А високі оцінки клієнтів і є підтвердженням гарантії якісного та зручного обслуговування.

05
 

Захист особистих даних.

Ми гарантуємо повну конфіденційність наданої клієнтом інформації. Вона не розповсюджується і не передається третім особам.

06
 

Оплата та повернення коштів.

Оплата приймається згідно виставленого рахунку. Рахунок дійсний протягом трьох робочих днів від дати, вказаної на рахунку.

07
 

Підбір та резервація Ж/д та авіа квитків.

Якщо Ви відправляєтесь на курорт не власним автомобілем, а поїздом чи літаком, то довірте питання пошуку квитків нашим менеджерам. Підберемо зручний та доступний за вартістю спосіб пересування.