Гарне збалансоване харчування є частиною ефективного відпочинку і оздоровлення. Іноді потрібно дієтичне харчування, але в основному досить правильного харчування із застосуванням повного раціону з екологічно чистих продуктів.

Ресторан Green Park в Трускавці - це частина однойменного готельно-оздоровчого комплексу, який пропонує широкий вибір страв європейської та української кухні. У приготуванні використовуються свіжі овочі та продукти місцевих фермерських господарств, що гарантує їх екологічність і свіжість.

Навіть якщо ви дотримуєтеся дієти, в меню завжди є широкий вибір відповідних страв. Оригінальні рецепти місцевих кухарів змусять вас закохатися в національну кухню карпатського краю. По-домашньому смачно і поживно можна поснідати, пообідати і повечеряти за спеціальним зниженим тарифом для гостей готелю. Сніданок у вигляді шведської лінії включений у вартість за номер.

Якщо ви хочете відсвяткувати важливу подію, то є можливість замовити банкет в ресторані Green Park. Відгуки про кухню даного закладу дуже високі. У раціон включені як перші і другі страви, так і салати, десерти, фрукти і соки.