Медичний центр готелю "Грин Парк"

СПА-готель Green Park володіє власним оздоровчим центром з басейном, сауною, парної та процедурними кабінетами. Для багатьох туристів Трускавця саме оздоровлення є пріоритетною місією поїздки. Тому "Грін Парк" готель надає відпочиваючим широкий вибір оздоровчих і спа процедур для відновлення природної краси і здоров'я.

Басейном з масажним водоспадом і сауною проживають готелю можуть користуватися безкоштовно. Безкоштовний прийом у лікаря-терапевта допоможе вам визначитися з комплексом необхідних і бажаних процедур.

До вашого вибору в готелі "Грін Парк":

  • сім видів обгортань, в тому числі і антицелюлітні;
  • десять видів масажу - є стоун-терапія і дитячий масаж;
  • фізіотерапевтичні процедури представляють: електрофорез, пресотерапія, магнітотерапія, тубус-кварц, дарсонваль, міостімуляциі, парафінотерапія, озокеритолікування, інгаляції;
  • бальнеологія - гідромасаж і десяток різновидів лікувальних ванн.

Всього в оздоровчому центрі представлено близько трьох десятків оздоровчих процедур різного цінового сегмента і напрямку. Але можемо вас запевнити, що ціни на оздоровчі сеанси набагато доступніші, ніж в мегаполісах. Багато спа-методик, які тут застосовуються, відновлюють пружність шкіри, розгладжують зморшки, прибирають зайву вагу і крім повернення життєвої енергії просто роблять вас привабливіше і молодше.

Поєднання бальнеології, кліматотерапії, плавання в басейні, повноцінного відпочинку та правильного харчування здатне виробити максимальну результативність в стимуляції імунної системи організму і загального оздоровлення.