Тільки найкраще харчування для Вас в Rixos Prykarpattya

На території курортного комплексу Трускавець “Ріксос” працює ряд ресторанів та барів, де Вас пригостять вишуканими стравами різних кухонь, в тому числі й української. Сніданок входить у вартість путівки. За призначенням лікаря може подаватися також дієтичне меню. Працює дитяче кафе. Бари розміщені в різних місцях курортного комплексу, так що завжди можна знайти столик, щоб насолодитися смачною кавою чи десертом.

Ресторани та бари санаторію "Ріксос Прикарпаття"

Здебільшого харчування пропонується у вигляді “шведського столу” в ресторані “Maximus” на 480 місць. Розкішна атмосфера достойна навіть персон державного значення.

Страви можна вибирати в необмеженій кількості, а в дорогу чи на екскурсію можна замовити ланч-бокси з перекусом.

харчування в Ріксос Прикарпаття ресторан Maximus Ріксос фото комплексне дієтичне харчування фото

Ресторан “Portus” більш затишний. Тут подаються дієтичні страви та меню по системі лікування доктора Майєра. Ресторан можна замовити і для банкету, корпоративу чи святкування особливих дат.

ресторан Portus харчування по терапії Маєра в Ріксос ресторан Portus в готелі Ріксос фото

На літній терасі кухарі пропонують посмакувати стравами приготованими на грилі. В раціон входять як перші й другі страви, так і холодні закуски, салати, фрукти, десерти та ін. Є навіть бургери для любителів американської кухні.

Гостям також пропонується коктейльна, кавова та чайна карти

літня тераса кафе Ріксос Трускавець коктейль в Ріксос Прикарпаття фото Ріксос літня тераса Трускавець

На території працюють також бари: лобі-бар “Centralis”, бар з більярдом “Alter Ego”, “Bolus” в розважальному центрі, фіто-бар SPA-центру “Aquarius”.

Бронюйте путівки по кращих цінах на нашому сайті в санаторій “Ріксос”. Трускавець - це місце для відпочинку душі й тіла. Незалежно від пори року Ви отримаєте тут максимум користі, позитивних емоцій та вражень.

центральний лобі бар в готелі Ріксос бар Bolus в готелі Ріксос  кафе у готелі Ріксос