Вишукане харчування в курортному готелі "Лісова Пісня"

Готель “Лісова Пісня” в м. Трускавець надає триразове харчування по системі “Шведський стіл”. Пропонуються на вибір дієтичні страви, а також страви європейської та української кухонь. Окрім цього кожен номер обладнаний електрочайником, електроплитою та набором посуду, що дає змогу без обмежень готувати їжу для немовлят та інших членів сім’ї в довільний час.

Багато гостей відзначають неймовірно смачну кухню на курорті Трускавець. Санаторій “Лісова Пісня” також славиться смачним меню та збалансованими корисними стравами, які посилюють ефект оздоровлення. Продукти ретельно підбираються та проходять спеціальну обробку у приготуванні, що дозволяє залишати їх максимально корисними та смачними.

Якщо Ви лікуєте органи травлення, алергічні реакції чи серцево-судинну систему, то лікар порадить Вам необхідне дієтичне харчування. Вживання соків та чаїв доповнить програму оздоровлення.

Затишний ресторан з високим сервісом позитивно відзначає багато гостей. Також в готелі функціонує цілодобово лобі-бар, де Вам запропонують міцні й безалкогольні напої, коктейлі, кавову та чайну карти. Тут можна насолодитися запашною кавою з десертом та посмакувати улюбленими напоями в будь-яку пору доби.

Imagem Imagem Imagem