Лікування в санаторії "Лісова Пісня" | Медичний центр "AQUAMED"

Найкраще бальнеологічне лікування можна отримати на курорті Трускавець. Санаторій “Лісова Пісня” пропонує вигідні путівки на лікування та профілактику захворювань кишківника, травної системи, обміну речовин, центральної нервової системи та алергічних реакцій. В санаторії є власний бювет мінеральних вод “Нафтуся” та “Марія”, тому Вам не прийдеться виходити з приміщення у неприємну погоду.

Діагностика та лікування в санаторії

“Лісова Пісня” - санаторій із власним діагностичним центром. Придбавши путівку Ви маєте можливість безкоштовно пройти ЕКГ, скористатися УЗД-обстеженням, загальним аналізом крові та сечі, консультаціями ряду лікарів. Після ретельного обстеження фахівцями буде призначено оптимальний курс для ефективного лікування.

Imagem Imagem Imagem

Санаторій "Лісва Пісня"пропонує процедури декількох відділень у власному медичному центрі “AQUA MED”

  • Бальнеологічне відділення - мінеральні, перлинні, вихрові ванни та циркулярний душ. За додаткову плату можна скористатися підводним душ-масажем та душем Шарко.
  • Грязелікування та озокеритотерапія. Озокеритопарафінотерапія входить в пакет послуг "All Med". Гідроколонотерапію та мікроклізми можна отримати за додаткову плату.
  • Спелео-релаксотерапія включає синглетно-кисневу терапію, відвідування соляної печери та інгаляції.
  • Фізіотерапевтичне відділення пропонує надзвичайно широкий спектр послуг: лазеро та магнітотерапії, терапію ультразвуком, фонофорез, тубус-кварц, УВЧ, дарсонвалізацію, терапії ампліпульс та інтерференц.
  • Косметологічне відділення пропонує процедури по догляду за шкірою обличчя та тіла, маски, чистку, масаж, зволоження та пілінг, ліфтинг, трихологію.

Оздоровчі програми розроблені на 7, 10, 14 та 20 днів. Багато процедур спрямовані на відновлення здорового метаболізму, корекцію фігури, повернення природної краси та енергії. Крім цього ряд процедур допомагає в боротьбі із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів дихання, систем травлення та кровообігу.

Санаторій “Лісова Пісня” в м. Трускавець пропонує дуже вигідні ціни на путівки, які включають необхідний ряд діагностичних та лікувальних процедур різного напрямку. Лікар-терапевт індивідуально призначає лікування кожному власнику путівки.

Imagem Imagem Imagem