Вишукане дієтичне харчування в санаторії "Перлина Прикарпаття"

“Перлина Прикарпаття” - санаторій високого рівня. Харчування тут можна вибрати ресторанного типу, або за системою “Шведський стіл”. В меню присутні овочі, фрукти, м’ясо, риба, молочні продукти високої якості. Всі страви приготовлені з урахуванням правильної термічної обробки та рекомендацій дієтологів. Сучасне технологічне обладнання дозволяє проводити якісну обробку продуктів, залишаючи їх поживними та корисними.

В санаторно-курортному комплексі працює кафе “Перлина”. Воно запрошує гостей скуштувати вишукані страви та напої національної кухні під хвилями приємної музики.

Важливість дієти

Простора столова представлена двома залами всього на 400 чоловік. Вона сполучена з основним корпусом внутрішнім переходом. В путівку включене триразове збалансоване харчування. По призначенню лікаря подається також індивідуальне дієтичне харчування. Використовують в санаторії 15 варіантів дієти.

При лікуванні захворювань кишківника, нирок, печінки та обміну речовин дієтичне харчування відіграє дуже важливу роль. Тому стравам в санаторії “Перлина Прикарпаття” приділяється особлива увага. Завдяки зусиллям кухарів та адміністрації харчування є різноманітним й корисним як для дорослих, так і для дітей. Порадами лікаря дієтолога можна скористатися і в щоденному житті після проходження курсу лікування.