Дієтичне харчування в санаторії "Шахтар"

Санаторій “Шахтар” наш сайт пропонує людям, яким окрім лікування необхідне також дієтичне збалансоване харчування. Адже воно здатне в рази підсилити дію процедур та пришвидшити отримання необхідного ефекту. Багато захворювань нирок, травного тракту, печінки, сердечно-судинної системи та обмінних процесів вимагають ретельно підібраної дієти.

В санаторії Трускавець “Шахтар” лікар-дієтолог призначить Вам дієтичне харчування не лише на період санаторного лікування, але й надасть рекомендації щодо подальшого щоденного харчування. Столова закладу на 280 місць має крите сполучення з другим поверхом житлового корпусу, що запобігає переохолодженню пацієнтів після процедур та в холодну пору року.

харчування в санаторії Шахтар фото дієтичне меню в санаторії шахтар шахтар комплексне харчування в їдальні фото

3-х разове дієтичне харчування включене у вартість путівки. Складаючи меню, працівники враховують не лише калорійність продуктів, а й їх відповідність при лікуванні певних захворювань, методи обробки, розмір порції та режим. Дієтотерапія спрямована на підвищення результатів лікування та повноцінне функціонування організму, покращення його обмінних процесів.

Також функціонує бар на території закладу.