Пам'ятки Трускавця - куди сходити

Грудня 14 2020
Пам'ятки Трускавця - куди сходити

Кожна людина, відправляючись на відпочинок, вивчає різні варіанти проведення часу. Це стосується і тих, хто запланував відпочинок і лікування в Трускавці. Адже в основному лікарі призначають пацієнтам процедури в першій половині дня, а друга половина і вихідні дні залишаються вільними. І ось тут у вас можуть виникнути питання, які запропонує вам Трускавець пам'ятки . Містечко невелике, але тут постаралися, щоб час, проведений на курорті, залишив у пам'яті відвідувачів тільки позитивні спогади. При цьому приділили увагу інтересам туристів різних вікових груп та інтересів.

Куди піти в Трускавці у вільний час?

Багато в чому організація дозвілля залежить від пори року, коли у вас запланована поїздка. Звичайно, влітку хочеться більше часу проводити на свіжому повітрі, тому і цікаві місця в Трускавці ви будете шукати, виходячи з цього. Пропонуємо кілька варіантів, куди сходити в Трускавці в теплу пору року:

статуя Ісуса Христа в Трускавці1. Самий бюджетний, але в той же час, корисний варіант проведення часу - прогулянки центральним парком. Парк - це одна з найвідоміших визначних пам'яток бальнеологічного курорту. Розташований він у самому центрі міста. Можна сказати, що ви виходите з бювету і відразу потрапляєте в парк. 

Вселяють розміри, кілька маршрутів, зручні лавочки, білочки, які стрибають прямо біля ваших ніг - це все про один парк. У глибині парку є джерело «Юзя». Кажуть, що його мінеральна вода володіє чудовими властивостями, пом'якшує шкіру, може конкурувати з дорогими косметичними засобами. Думаєте, куди піти в Трускавці ? Щоденні прогулянки парком - відмінне рішення. 

А ще тут є траси для занять теренкуром, що позитивно впливає на ваше самопочуття і є складовою багатьох курсів лікування.

2. Якщо ви приїжджаєте до Трускавця з дітьми, то обов'язково відвідайте зоопарк «Лімпопо». Він знаходиться в селі Меденичі, що в 30 км від Трускавця в сторону Львова. Тут зібрані екзотичні звірі, птахи, черепахи. Кожен житель зоопарку має докладний опис, що задовольнить вашу пристрасть до знань і допоможе відповісти на несподівані запитання дитини.

3. Куди сходити в Трускавці ввечері? У топ пам'яток входить також ландшафтний парк «Підгір'я», який розташований на території санаторію «Карпати». Вхід вільний. Красиві доріжки, озерце, дивовижна рослинність, дитячий майданчик. Хочете залишитися тут подовше? Завітайте до ресторану «Гражда», який знаходиться прямо на території парку. Смачні страви, мангальна зона прямо на вулиці, альтанки і жива музика - вечір, проведений тут, наповнить вас позитивними емоціями на кілька наступних днів.

Унікальні пам'ятки Трускавця

У 2020 році в Трускавці була відкрита статуя Ісуса Христа, висота якої становить 12 метрів. Кажуть, що це зменшена копія більш відомої 40-метрової статуї Ісуса Спасителя в Бразилії. Ті, кому вже пощастило відвідати пам'ятку, стверджують, що відчуття незабутні і подібного твору мистецтва немає в Україні.

Трускавець: пам'ятки, що розкривають історію міста

художній музей Михайла Біласа у ТрускавціЯкщо ви хочете, щоб відпочинок був пізнавальним, то обов'язково відвідайте музеї, які знаходяться в самому центрі міста:

1. Музей історії міста Трускавця, де зібрано багато інформації і фото про те, як створювався курорт. Дітям особливо цікавою буде виставка про воду. Цікаво, що в самому музеї ви також можете дізнатися цікаві місця в Трускавці .

2. Художній музей Михайла Біласа - відкритий в 1992 році. Розташований в самому центрі міста в пішохідній зоні. Присвячений він роботам всесвітньо відомого художника Михайла Біласа. Основні роботи - килими, гобелени, вишиті серветки, подушки.

Костел Успення Пресвятої Діви Марії3. Костел Успіння Пресвятої Діви Марії - діючий костел , споруджений в 1860 році, який часто відвідують туристи, які приїжджають до Трускавця на лікування. Головною визначною пам'яткою костьолу вважається орган, звук якого можна почути на богослужіннях і концертах органної музики , які проводяться три рази на тиждень: вівторок, п'ятниця, неділя.

Єдиний в Західній Україні дельфінарій

Багато пам'ятки в Трускавці розраховані на відвідування сімей з дітьми. Але, погодьтеся, шоу дельфінів і морських котиків, плавання з дельфінами - це позитивні емоції не тільки для дітей, а й дорослих. Ось чому в будь-якому віці тут буде цікаво. Ви завжди можете замовити професійні фото, які покажіть по приїзду друзям і рідним.

Як бачите, цікаві місця в Трускавці дуже різноманітні. Звертайтеся до менеджерів співробітників «Kurortopolis», ми організуємо найкращий дозвілля з урахуванням ваших побажань, інтересів. Трускавець запам'ятатися вам тільки з кращого боку, і ви обов'язково повернетеся сюди ще.