Медичний центр курортно-готельного комплексу "Свитязь"

Санаторій "Світязь" в Трускавці пропонує широкий спектр процедур для оздоровлення, омолодження і релаксу. Діагностика проводиться із застосуванням найсучаснішого обладнання. А в штаті медичного центру сім лікарів: терапевт, фізіотерапевт, гінеколог, уролог, кардіолог, невропатолог, ендокринолог.

Бальнеотерапія стала візитною карткою курорту Трускавець. "Світязь" також широко застосовує лікування мінеральними водами, але лікувальні програми включають і інші процедури для підвищення ефективності оздоровлення. 

лікування в готелі Свитязь Трускавець фото процедури та діагностика в готелі Свитязь фото медичний центр Свитязь Трускавець фото

В арсеналі здравниці "Свитязь":

  • бальнеотерапія,      
  • парафино-озокеритотерапия,      
  • фізіотерапія.       

Фізіотерапевтичні процедури включають лікування лазером, електроструму, магнітним полем, ультразвуком і ін. Медичний центр санаторію пропонує лікувальні пакети (Курортний), оздоровчі програми (Детокс, Життя з діабетом) і окремі процедури, в доцільності застосування яких допоможе визначитися лікар.

фізпроцедури в Свитязі фото Свитязь підводний душ-масаж діагностика Свитязь фото

СПА-центр санаторію "Свитязь"

Svityaz Resort Truskavets відомий своїм spa-центром, який включає басейн і банний комплекс, а також пропонує широкий вибір масажів і спа-процедур.

СПА-відпочинок - це відмінна можливість привести тіло в тонус і насолодитися релаксом. До вашого вибору інфрачервона, фінська сауни і римська парна, медовий масаж, вакуумний тайський масаж, а також креольський (масаж бамбуковими паличками), плавання в басейні і джакузі. Такі процедури допоможуть вам мати підтягнуте та струнке тіло, а також пружну і з гарним кольором шкіру. СПА-готель "Світязь" подарує вам незабутній відпочинок з усіма зручностями.

Свитязь Трускавець басейн фото масаж санаторій Свитязь Трускавець спелеотерапія фото