Відпочинок з дітьми в Трускавці, який найбільше запам'ятовується

Грудня 14 2020
Відпочинок з дітьми в Трускавці, який найбільше запам'ятовується

Коли в родині з'являється дитина, то ми зовсім по іншому починаємо дивитися на багато речей, сприймаємо свої обов'язки крізь призму дитячих потреб. І, якщо раніше ми могли зірватися з місця і вже на наступний день відправитися в запаморочливу подорож, наповнену екстриму і несподіванок, то тепер наш відпочинок виглядає абсолютно по-іншому. Ми віддаємо перевагу комфорту, якості послуг, вибираємо напрямки, де буде зручно і цікаво з дітьми.

Якщо ви вибираєте, куди поїхати по Україні, тоді сміливо вирушайте в Трускавець. Відпочинок з дітьми допоможе сформувати дружні відносини в сім'ї, прогулянки на свіжому гірському повітрі сприяють зміцненню дитячого імунітету, а численні розваги назавжди залишаться в пам'яті маленького мандрівника. При цьому ви легко можете поєднувати відпочинок в Трускавці з дітьми та лікування, або зможете вибрати той вид дозвілля, який одночасно буде цікавий всім членам сім'ї.

Як організувати комфортний відпочинок з дітьми в Трускавці?

Трускавець відпочинок з дітьми

Сучасні технології дозволяють нам повністю спланувати наш відпочинок. І для цього не потрібно витрачати дорогоцінний час. Просто зверніться до менеджерів туристичної агенції «Kurortopolis» з проханням організувати найкращий відпочинок в Трускавці з дітьми. Ми завжди уважні до кожного клієнта і підбираємо вид відпочинку, максимально адаптувавши його під вимоги клієнта. Ми підберемо оптимальний тип житла, де буде спокійно і затишно перебувати з дитиною будь-якого віку. 

Також багато готелів пропонують окремі послуги, спрямовані на відвідувачів з дітьми. Сюди ми відносимо наявність дитячої кімнати, послуги няні, дитячі майданчики на свіжому повітрі, меню для самих маленьких і вимогливих гурманів, наявність педіатрів в лікувальних центрах при готелях і санаторіях.

Трускавець: відпочинок з дітьми, який всім запам'ятається

Вирушаючи в подорож з батьками, дитині хотілося б побільше розваг і позитивних емоцій. І це вам в Трускавці також гарантовано. Чи плануєте на бальнеологічному курорті Трускавець відпочинок з дітьми ? І думаєте, як урізноманітнити дозвілля. Ось кілька рекомендацій від компанії «Kurortopolis»:

дельфинарий Оскар трускавец1. Відвідайте дельфінарій «Оскар». Емоції від споглядання цікавого шоу дельфінів і морських котиків, плавання з дельфінами точно будуть для вашої дитини особливими. Плюс в тому, що дельфінарій знаходиться в самому Трускавці і відвідати його можна в будь-який зручний час. Виступи проходять щодня. Є кілька сеансів. Вартість квитків доступна.

2. Зоопарк «Лімпопо». Якщо ви відправляєтеся на відпочинок в Трускавці з дітьми , то обов'язково заплануйте поїздку в зоопарк. Він розташований в 30 кілометрах від Трускавця. Власним автомобілем дорога займе не більше 30 хвилин. Якщо ви приїхали на поїзді, то в центрі міста біля бювету можна замовити екскурсію в зоопарк. 
Безліч екзотичних звірів, птахів, черепах. Для них створені комфортні умови, кожен вид має докладний опис, щоб задовольнити інтерес до знань кожного відвідувача.

3. Хочете провести сімейний день в СПА? Варіантів багато. Великі СПА-комплекси «Мед-Палас», «MOLDOVA Wellness & SPA», «Женева» відкриті для відвідувачів. Сім'ї часто приїжджають в Трускавець з дітьми , тому у водних комплексах є дитячі басейни і пропонуються спеціальні сімейні тарифи.

4. Хочете проводити більше часу на свіжому повітрі? Вирушайте з дітьми на риболовлю. Недалеко від Трускавця, в Східниці є кілька форельників, де ви можете зловити самостійно рибу і приготувати її на мангалі. Що може бути смачніше? Свіже гірське повітря, дивовижні пейзажі, смачна риба - кращий варіант сімейного дозвілля.

5. Ваша дитина живить інтерес до історії, лицарів і фортець. Тоді обов'язково відвідайте фортецю "ТуСтань". Сьогодні це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях. Це цікава пам'ятка геології і унікальна історична знахідка. Разом з дитиною ви опинитеся в епоху лицарів, зможете піднятися на скелі, з яких перед вами відкривається дивовижний краєвид на Карпати.

6. А ще в Трускавці є сучасний кінотеатр "Злата", де регулярно транслюються мультфільми для дітей різних вікових груп, можна з'їздити в сусіднє місто Дрогобич, де в театрі подивитися дитячий спектакль. Цікаво і пізнавально. Вечірні прогулянки парком, покатушки на самокаті або велосипеді - відпочинок з дітьми в Трускавці може бути дуже різноманітний.

Відкривайте Україну зі своїми дітьми, вона прекрасна і багатогранна. Пам'ятки в Трускавці допоможуть відкрити місто по-новому. Відпочинок запам'ятатися всім: і дітям, і батькам.